,  

Monika Richardson wybierze najpiękniejszą kosmetyczkę w Polsce!

Już niebawem odbędzie się wyjątkowy konkurs piękności. O laur najpiękniejszej walczyć będą specjalistki od urody – profesjonalne kosmetyczki. W jury wyborów zasiądą Ci, którzy z usług kosmetyczek korzystają bardzo często. Monika Richardson, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka i Jolanta Fajkowska – to one między innymi wybiorą najpiękniejszą kosmetyczkę w Polsce.

 

Jeśli myślicie, że wybory Miss Polonia to jedyny konkurs piękności w Polsce – jesteście w błędzie. Już 8. stycznia w warszawskim hotelu Sheraton zostanie wybrana najładniejsza… kosmetyczka w Polsce. Wyboru piękności dokonają Ci, dla których perfekcyjny wygląd odgrywa bardzo ważną rolę. Okazuje się, że Gala wyborów Miss Kosmetyczek to prestiżowa impreza, która stanowi także doskonałą okazję dla celebrytów, by się pokazać. Oprócz pięknego jury na wydarzeniu będzie można zobaczyć m.in. Kasię Cichopek, Aleksandrę Kisio, Marysię Niklińska czy Magdalenę Waligórską. Imprezę poprowadzi perfekcyjny jak zawsze Tomasz Kammel. Piękne kosmetyczki wystąpią w kreacjach wieczorowych znanej projektantki Agnieszki Światły.

 

Dziewczyny odbywają właśnie zgrupowanie we Wrocławiu, by już z początkiem stycznia zaprezentować się szerokiej publiczności w Warszawie. Kosmetyczki są niezwykle podekscytowane, ponieważ wygrana w konkursie to nie tylko prestiż, ale także cenne nagrody.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.