Monika Pyrek też reklamuje sportowe buty

Z Tańca z gwiazdami do reklamy?

Jedna z najlepszych światowych lekkoatletek, specjalizująca się w skoku o tyczce, Monika Pyrek została ambasadorem marki adidas. Zawodniczka, która od wielu lat utrzymuje się w ścisłej czołówce światowego rankingu lekkoatletycznego, promuje profesjonalną odzież i obuwie do biegania z kolekcji wiosna/lato 2011.

Monika Pyrek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportsmanek. Kibice doceniają ją zarówno za sukcesy sportowe, jak i za wielki urok osobisty. Obecna w czołówce światowej nieprzerwanie od 2000 roku, jest 69-krotną rekordzistką Polski oraz jedną z sześciu kobiet, które zdobywały dla Polski medale Mistrzostw Świata. Została także dwukrotną laureatką Plebiscytu Przeglądu Sportowego, zwyciężyła także głosami widzów w telewizyjnym show.

Dzięki współpracy z adidas mogę koncentrować się wyłącznie na treningach i dzięki temu osiągać kolejne sukcesy, także te najważniejsze, kiedy reprezentuję barwy narodowe. Dla sportowca bardzo ważna jest świadomość, że jest wspierany przez markę, która rozumie potrzeby zawodnika i stwarza optymalne warunki do rozwoju. Wsparcie takiego partnera jak adidas, zapewnia mi komfort treningu na najwyższym, mistrzowskim poziomie – mówi zawodniczka.

Podczas ekskluzywnej sesji zdjęciowej, Monika zaprezentowała lekką i bardzo kobiecą odzież i buty z linii do biegania Supernova Women. Podczas długich treningów, odpowiednio dobrany strój to połowa sukcesu. Supernova spełnia moje wymaganiakomentuje Monika. Mają nie tylko świetny design, ale również nowoczesną technologię, która pozwala na bardziej efektywny trening, a tym samym lepsze wyniki sportowe. Kompatybilna z osobistym trenerem miCoach odzież, została zaprojektowana tak, by podczas biegu dostosowywać się do ruchów biegacza. Natomiast system Clima365, w który jest wyposażona, pomaga w utrzymaniu stałej temperatury ciała bez względu na pogodę przez 365 dni w roku.

Miękkie lądowanie podczas sesji zapewniły Monice Pyrek buty Supernova Glide 3 Women, które powstały z myślą o kobiecej stopie. Eksperci adidas zaprojektowali buty tak, by zapewniały one amortyzację i technologiczne wsparcie podczas biegu.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Monika Pyrek też reklamuje sportowe buty

You must be logged in to post a comment.