Monika Pyrek nową faworytką ”Tańca z Gwiazdami”

Michał Pieściuk / newspix.pl

Bukmacherzy twierdzą, że tym razem odpadnie Paweł Staliński.

W XII edycji programu „Taniec z Gwiazdami” rywalizują już tylko cztery pary. W poprzednim odcinku, zgodnie z przewidywaniami, po raz ostatni zatańczył Andrzej Gołota. O ile odpadnięcie boksera było na tym etapie dość oczywiste, o tyle najnowsze prognozy bukmacherskie mogą zaskoczyć. Specjaliści Star-Typ Sport (STS) są zdania, że to Monika Pyrek wygra kolejny odcinek, zostawiając w tyle dotychczasowe faworytki – Edytę Górniak i Patrycję Kazadi.

Najnowsze typy są szokujące, ponieważ dotychczasowe spekulacje nad potencjalnym zwycięzcą XII edycji „Tańca z Gwiazdami” sprowadzały się właśnie do dwóch piosenkarek. Okazało się, że lekkoatletka Monika Pyrek zdobyła ogromny szacunek jurorów za swoje umiejętności taneczne, zyskując przy tym duże poparcie wśród widzów. W tym wypadku, ulubieniec żeńskiej części publiczności, Paweł Staliński, pozostaje głównym kandydatem do odpadnięcia z rywalizacji. Co ciekawe, medialne spekulacje na temat odejścia Edyty Górniak z programu nie zmieniły jej mocnej pozycji w oczach bukmacherów.

Monika Pyrek zachwyciła jurorów i publiczność i obecnie jest największą faworytką, chociaż Patricia Kazadi i Edyta Górniak utrzymują nadal stały, równie wysoki poziom. Pozycja popularnych piosenkarek jest nadal silna – to występy lekkoatletki oraz poparcie SMSowe widzów sprawiły, że to ona prawdopodobnie wygra kolejny odcinek. Niewykluczone również, że Monika Pyrek wygra cały program.– komentuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Wspomniane przetasowania zapowiadają niezwykle ciekawy odcinek. W niedzielę dowiemy się, jaki będzie skład podium XII edycji programu. Czy „Taniec z Gwiazdami” zdominują kobiety? Czy Paweł Staliński, zdobywca największej ilości SMSów w poprzednim odcinku, zatańczy po raz ostatni?

Odpowiedź poznamy już 14 listopada.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.