,  

Monika Pilarczyk vs Dominika Kobiałka – starcie dwóch rock’owych lasek

Fotoszok.pl
Rywalizacja w czwartej edycji „The Voice of Poland” weszła na kolejny poziom. Już w sobotę widzowie Dwójki będą mogli obejrzeć drugi odcinek „Bitew”, a w nim starcie dwóch rock’owych dziewczyn. Na ringu staną podopieczne Marka Piekarczyka: Monika Pilarczyk i Dominika Kobiałka. Dziewczyny zmierzą się z utworem „Born to Be Wild” zespołu Steppenwolf.

 

Po skompletowaniu drużyn przyszedł czas na wyłonienie ostatecznych uczestników. W trakcie „Bitew” Trenerzy wśród swoich podopiecznych wytypują pary, które walczyć będą o szansę na dalszy udział w programie. Do opiekunów należeć będą trudne decyzje, którzy wokaliści przejdą do kolejnego etapu. Uczestnicy, którzy odpadną mogą jednak zostać „skradzieni” i przejść do drużyny innych Trenerów.

Monika Pilarczyk swoje umiejętności wokalne szlifowała w Krakowskiej Wyższej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nie zabrakło także epizodu z fortepianem, jednak dziewczyna stwierdziła, że „skoro inni robią to lepiej, poszukam swoich talentów gdzie indziej”. Rzeszę fanów zyskała dzięki zespołowi Fun Fire, w którym była wokalistką przez 5 lat. Co ciekawe, dziewczyna jest autorką wszystkich tekstów z repertuaru grupy. W czerwcu 2013 roku Fun Fire zakwalifikował się do Superdebiutów w Opolu. Wokalistka przez kilka lat pojawiała się u boku polskich gwiazd, supportując ich koncerty.

Monika niedawno założyła z kolegą firmę finansową, ma własne biuro, chodzi w szpilkach i garsonce. Po godzinach zmienia się w rock’ową wokalistkę i ostrą laskę. Jest twardą kobietą, której, za jej bezpośredniość, boją się inne kobiety.

Dominika Kobiałka jest muzycznym samoukiem, dla którego śpiew jest największą pasją w życiu. Pierwsze kroki na scenie stawiała z rockowym zespołem Brown, z którym rozstała się po dwóch latach. Następnie przez kilka lat współpracowała z kilkoma innymi składami uprawiając rzemiosło coverowe, co stanowiło formę praktycznego treningu i wokalnej szkoły przetrwania. Obecnie wokalistka współpracuje z zespołem Kuki Pau.

Dominika nie uznaje zamykania się w ciasnych szufladkach gatunków. Muzyka jest dla niej synonimem wolności absolutnej. Poza działalnością muzyczną ma na swoim koncie także nagrodę dla najlepszej aktorki w festiwalu teatrów amatorskich.

W bitwie wokalistki zmierzą się z utworem „Born to Be Wild” zespołu Steppenwolf. Która dziewczyna weźmie udział w kolejnym etapie programu – Dominka czy Monika? O tym widzowie Dwójki przekonają się w sobotę, 12 kwietnia, o godzinie 20.05.

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20.05.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.