Monika Brodka nie weźmie udziału w „Tańcu z gwiazdami”

Mówi, kiedy zasiądzie w jury show

Monika Brodka była wiele razy zapraszana do wzięcia udziału w Tańcu z gwiazdami. Piosenkarce jednak nie spieszy się do morderczych treningów. W jednym z wywiadów dla Twojego stylu podaje powód barku chęci do tego rodzaju programów a także, kiedy będzie gotowa na wzięcie udziału jako jurorka w  jednym z muzycznych show.

Pomijając estetykę tego programu, nie lubię chwytać za ogon kilku srok naraz. Nie mam na to czasu. Nie zdecydowałam się też na jurorowanie w muzycznych show. Może jak będę przed emeryturą, usiądę sobie w komisji i zacznę oceniać innych. Teraz mam wszystko przed, a nie za sobą – tłumaczy piosenkarka.

Brodka znalazła czas jednak na wzięcie udziału w jednym ze spotów wyborczych, teraz tłumaczy dlaczego.

Wystąpiłam, bo z założenia był to spot wyborczy, nie stanęłam przecież po stronie konkretnej partii. Mam poczucie obowiązku, w dniu wyborów byłam w Berlinie, a jednak udało mi się zagłosować w polskiej ambasadzie. A prezydenta… lubię. Miałam okazję spotkać go kilka razy. Okazało się, że pochodzi z moich stron, jest fajnym facetem, jeśli mogę tak powiedzieć o prezydencie. Zaśpiewałabym dla niego, choć w politykę staram się nie angażować.

Więcej przeczytacie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Monika Brodka nie weźmie udziału w "Tańcu z gwiazdami", 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.