,  

„Mogłabym mieć dwie, trzy randki z takim Nergalem”- Wodzianka

Muzyk jest dla nie j zbyt młody.

Dominika Zasiewska vel Wodzianka dostała właśnie swoje pięć minut, które skrzętnie wykorzystuje.  Dziewczyna udzieliła wywiadu TVN-owi, w którym powiedziała, że może przebierać facetami jak tylko jej się podoba.

Ja bardzo odcinam kupony od swojej urody. Na maksa jadę na tych chłopakach bezlitośnie wyznaje Zasiewska. Pierwsza, druga rozmowa i gdzieś ten temperament wychodzi i osobowość. Potem w ogóle nie chcą się ze mną spotykać. Ja mam taki system do drugiej randki. I od pierwszej trenuje rozdanie końcowe. Na pierwszej to się jeszcze tak hamuję, że niby jestem miła, grzeczna i wspaniała. A jak na drugiej powiem, co ja lubię i jak żyję to mnie rzucają.

Ja wolę starszych facetów i to dużo starszych – dodaje. Ale ludzie bardzo kiepsko na to reagują. Lubię facetów w okularach na maksa. Kocham Kubę! Mnie jest ciężko poderwać, więc ja się trochę sama podrywam. Prawie wszyscy faceci, których znam, mnie podrywają. Więc ja sobie wybieram i się decyduję na jednego. Mogłabym mieć dwie, trzy randki w tygodniu z takim Nergalem, który mieszka w Gdańsku.

Plotkowano, że jakiś czas temu przez chwile, Wodzianka była dziewczyna Wojewódzkiego, jeśli to prawda, długo z nim  czy on z nią nie wytrzymał.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.