, , ,  

Modowe wpadki tygodnia!

Kto zaliczył wpadkę na salonach?

Hitem tygodnia jest na pewno strój Iwony Węgrowskiej, która postanowiła pokazać z pod prześwitującej bluzki brodawki. Maiło być seksownie a wyszło jak wyszło.

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Justyna SieńczyłłoZaniedbana, zapracowana „Jadzia wdowa” w przedpotopowej sukience po ciotce z Ameryki. Do tego cienkie rajstopy i upiorne sandałki koszmarki – podsumował Fakt, lepiej nie można tego ująć!

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Maria Niklińska , młoda dopiero wchodząca w świat show-biznesu dzięki Tańcowi z gwiazdami córka Jolanty Fajkowskiej też miała swoją wpadkę modową.

Różowa kreacja zaprojektowana przez panią Teresę Rosati nie była zbyt trafnym wyborem. Gorset, który ma za zadanie wyszczuplić talię, w tym wypadku znacznie ją uwydatnił. Marysia nie wykazała się też zbyt dobrym smakiem dobierając dodatki. Torebka bardziej pasowałaby do casualowego stroju.– donosi Fakt, co wynika z takiego podsumowania? Nie zawsze to co znane i piękne na innych, będzie pięknie wyglądało na nas.

Michał Pieściuk / newspix.pl

I Beata Sadowska, prezenterka TVP.Świąteczno-pogrzebowy zestaw o workowatym fasonie, założony do niskich półbutów, robi z jej figury klocek w przykrótkich spodenkach.- ujął w jednym zdaniu tabloid.

Aleksander Majdański / newspix.pl

Zobacz też:Wiśniewski wyrzucony z sylwestra TVP. Dlaczego?

źródło: Fakt.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.