Młynarska wraca do pracy

Fotoszok.pl

Dziennikarka przeszła leczenie szpitalne

Po pobycie w szpitalu i niezbędnej starannej diagnostyce Agata Młynarska już 2 czerwca wraca na antenę Jedynki, by poprowadzić specjalne wydania programu Świat się Kręci, kończące sezon.

Jednocześnie Agata Młynarska wyraża serdeczne podziękowania dla Macieja Kurzajewskiego oraz całego zespołu, tworzącego program Świat się Kręci, za pomoc i okazane wsparcie.

Widzom zaś ogromnie dziękuje za ciepłe słowa i liczne gesty sympatii!

Kończący się sezon programu Świat się Kręci zapowiada się niezwykle interesująco. Każde z tych programów będzie wydaniem specjalnym.

Już 2 czerwca widzowie TVP1 będą mieli okazję zobaczyć odcinek podsumowujący Plebiscyt „25 lat wolności”. Gośćmi Świat się Kręci będą Zwycięzcy poszczególnych kategorii i osoby związane z wydarzeniami czy miejscami, na które głosowali widzowie na stronie www.swiatsiekreci.tv.

W środę 4 czerwca Gośćmi Agaty Młynarskiej, w odcinku poświęconym Wolnej Polsce, będą osoby urodzone po roku 1989. Widzowie będą mieli możliwość dowiedzieć się jak młodzi Polacy (nie mający porównania z okresem sprzed transformacji ustrojowej) postrzegają wolność, swobody obywatelskie i życie w wolnym kraju. Co jest dla nich ważne? Co ich inspiruje?

Opole się Kreci to temat przewodni czwartkowego odcinka programu (5 czerwca), który dotyczyć będzie 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Tegoroczna edycja Festiwalu zachwyci widzów całą gamą porywających wydarzeń muzycznych takich jak SuperPremiery 2014 (koncert gwiazd stających w szranki ze swoimi premierowymi utworami o nagrodę im. Karola Musioła), SuperDebiuty z Niemenem (młode talenty zawalczą o nagrodę im. Anny Jantar wykonując największe przeboje Czesława Niemena), SuperJedynki 2014 (finał plebiscytu organizowanego przez TVP1, Pierwszy Program Polskiego Radia, Super Express oraz ONET), Folkowo & Kabaretowo! (show najbardziej lubianych polskich kabaretów uzupełnione o folkowo-muzyczne występy) oraz 25 lat! Wolność – kocham i rozumiem! (koncert celebrujący jubileusz 25-lecia wolnych wyborów). Agata Młynarska poprowadzi jeden z festiwalowych koncertów. Gośćmi tego odcinka będą Ryszard Rynkowski i Jacek Cygan, którzy podsumują 25-lecie swojej współpracy. Beata Kozidrak z zespołu Bajm i Piotr Kupicha (lider grupy Feel) opowiedzą o plebiscycie SuperJedynki. Natomiast Alicja Majewska, Monika Kuszyńska oraz Michal Bajor podyskutują o koncercie 25 lat! Wolność – kocham i rozumiem, w którym wystąpią. Gościem Dnia będzie Mikołaj Dobrowolski – Rzecznik Festiwalu.

Wraz z widzami programu 50-lecie swojej pracy artystycznej Krzysztof Krawczyk będzie świętował w poniedziałkowym (9 czerwca) wydaniu specjalnym programu Świat się Kręci. W całości dotyczyć będzie on twórczości jednego z najznamienitszych polskich wokalistów.

Odcinki nadawane w dniach 26-30 maja zostaną poprowadzone przez Macieja Kurzajewskiego.

Świat się Kręci to popularny i lubiany program prezentujący aktualne wiadomości, opinie i dawkę rozrywki. Emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP1 o godzinie 18:30.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.