, ,  

Miss Polonia wybierze najpiękniejszą kosmetyczkę w Polsce!(zdjęcia)

Wybory odbędą się w Warszawie 8.01.2012

Emocje związane z konkursami piękności sięgają ostatnio zenitu. W piątek poznaliśmy Miss Polonia 2011 Marcelinę Zawadzką. A już za niespełna miesiąc nowo wybrana królowa wraz z jury wskaże najpiękniejszą podczas wyborów Miss Kosmetyczek.

 

9. grudnia w Europejskim Centrum Promocji Kultury Regionalnej i Narodowej w Otrębusach wybrano Miss Polonia 2011. Głosami telewidzów zwyciężyła 22-letnia mieszkanka Pomorza – Marcelina Zawadzka. Nowo wybraną królową czeka wiele obowiązków. Długonoga blond piękność z Malborka zasiądzie już 8. stycznia w jury wyborów Miss Kosmetyczek. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które odbywa się już po raz trzeci, zostanie wybrana najpiękniejsza kosmetyczka w Polsce. Już za niespełna miesiąc będziemy mieli okazję się przekonać, ile prawdy jest w powiedzeniu, że szewc bez butów chodzi.

 

8. stycznia Hotel Sheraton w Warszawie za sprawą 10 najpiękniejszych kosmetyczek zamieni się w prawdziwy raj dla koneserów kobiecego piękna i uroku. Finalistki zaprezentują się we wspaniałych kreacjach znanych projektantów, między innymi w sukniach domu mody Deni Cler. Nad układami choreograficznymi i prezencją kandydatek czuwać będzie Elżbieta Barczyńska, której efekty pracy mogliśmy wielokrotnie podziwiać podczas największych konkursów piękności w Polsce. Uczestniczki walczyć będą o bardzo cenne nagrody, jak choćby prestiżowy aparat Rubica, kurs mikropigmentacji, masażu czy zestawy produktów Clarena.

 

Koronę najpiękniejszej kosmetyczki w Polsce odda Magda Wadowska, Miss Clareny 2011. Wszystkie uczestniczki poprzedniej edycji zgodnie twierdzą, że impreza jest wyjątkowym pomysłem i… żałują, że mogły wystartować tylko raz. Udział w konkursie odmienił bowiem ich życie. Ich gabinety znalazły się na łamach znanych czasopism branżowych, a ruch zwiększył się kilkukrotnie. Co ciekawe, świeżo upieczona Miss Polonia to także studentka kosmetologii, więc finalistki to jej starsze koleżanki po fachu. – Jestem niezwykle podekscytowana, że będę miała okazję wziąć udział w takiej imprezie – mówi Marcelina Zawadzka. – Kosmetyczki to nie tylko doskonali fachowcy, którzy wydobywają piękno z innych. To nierzadko zjawiskowe kobiety i trzeba o tym pamiętać – dodaje.

 

Wśród gości Gali oraz w jury nie zabraknie znanych twarzy. Organizatorzy przygotowali także wiele niespodzianek, które uświetnią imprezę. Gala wyborów Miss Kosmetyczek odbędzie się już 8. stycznia w hotelu Sheraton. Więcej informacji o konkursie i uczestniczkach na www.clarena.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.