, ,  

Miło na planie, g**no na ekranie – Rusin o You Can Dance

 Plotki o tym, że Mucha i Rusin nie znoszą się krążą od dawna. Fakt postanowił pójść swoją ścieżka i dopytać się jak na prawdę jest między paniami na na planie You Can Dance.


Fakt postanowił podpytać jeszcze raz Kingę Rusin jak to naprawdę jest między nią a Anią Muchą, czy faktycznie to co widzimy w telewizji jest tylko wyczyszczonym z brudów show.

 – Jest to nowa osoba, więc i nowa energia. W związku z tym są jakieś nowe relacje między jurorami – zaczyna Rusin .– Jest takie powiedzenie, które dotyczy i telewizji i filmów. Miło na planie, gówno na ekranie. I tak trochę jest…
– dodaje.

Ale za chwilę rozwija swój wątek –  Jeśli nawet są mocne spory, na przykład między jurorami, to są to te emocje, których ludzie oczekują. Moje relacje z Anią nie mają znaczenia dla programu – mówi w rozmowie z Faktem.

Póki jurorką była Weronika Marczuk to Kinga była gwiazdą z tej czwórki prowadzących show, media się na Kindze skupiały i jej kreacjach. Teraz jest niezauważalna, bo wszyscy czekają na Muchę, co ona wymyśli, jak się ubierze, jak się zachowa i każdy czeka na relacje z programu na żywo. Kinga jednak nie ma zamiaru z tego robić awantury, dla niej najważniejszy jest program i chce nadal prowadzić tak by widzowie byli zadowoleni.

My nie pracujemy ze sobą na planie, więc nie możemy mieć miłych czy niemiłych relacji – kontynuuje swoją opowieść o współpracy z Muchą Rusin. – My się znamy, szanujemy. I tyle – dodaje.

A my czekamy na show na żywo! Będzie pewnie bardzo gorąco.

Zobacz też: Wiosenna miłość Kożuchowskiej
źródło : Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

Mazur

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.