,  

MISIEK KOTERSKI ZNALAZŁ SWÓJ CEL W …

Historię Miśka Koterskiego zna cała Polska. Pamiętamy jak w listopadzie 2006 starał się sprzedać zadłużone mieszkanie, mimo iż nie był jego właścicielem, znamy też jego problemy z narkotykami.

Od jakiegoś czasu Misiek jednak stał się zupełnie innym człowiekiem. Dawno nikt nie widział go pod wpływem jakichkolwiek używek, regularnie wstawia się na planie serialu, w którym gra, poważnie też podchodzi do innych spraw zawodowych, a także życiowych, o czym zdecydowanie świadczy jego trwający już wiele miesięcy związek.

 

Grupa filmowa “Flesz s.c.” (producent programu “Kowal Gwiazd”) dotarła do informacji, która wyjaśnia nagłą przemianę Miśka Koterskiego. Okazuje się, że znaczącą rolę w mentalnej metamorfozie Koterskiego odegrał jeden z czołowych w Polsce promotorów sztuk walk z klubu Arkadia, niegdyś kojarzony z kierowania wielkopolskim gangiem Arkadiusz Wełna. To właśnie on wpłynął na Miśka na tyle, że ten zupełnie odmienił swoje życie, zdarza mu się nawet często przyjeżdżać do Kalisza na treningi Muay Thay oraz na spotkania z Wełną.

 

Michał Koterski zdecydowanie wdzięczny jest Wełnie za pomoc, dlatego jak tylko może firmuje jego działania, o czym świadczyć może choćby ten spot:

 

Już jesienią w jednej z ogólnopolskich telewizji ukaże się cykl programów “Droga”, w którym prowadzący go raper Gorzki poprowadzi widzów po świecie byłych gangsterów , dla których sporty walki okazały się metodą na wyjście z patologii i drogą do sukcesów. Pierwszy odcinek programu, grupa “Flesz s.c.”, będąca autorem cyklu udostępniła za darmo w sieci, wiadomo już, że w drugim odcinku pojawi się Misiek Koterski

 

“Program Droga to cykl opowiadający o ludziach, o których niegdyś czytaliśmy w prasie kryminalnej. To ludzie, którzy potrafili wyrwać się ze szpon przestępczości, aby znaleźć swój cel w życiu. Bohaterem pierwszego odcinka jest Arkadiusz Wełna, którego znamy z medialnych akcji policyjnych w okresie rozbijania przez służby specjalne polskich gangów. Dziś Arek jest uznanym promotorem i organizatorem gal pięściarskich, którego podopieczni mogą pochwalić się zawodowymi tytułami mistrzów Europy, Polski i Swiata w najlepszej klasie A. W drugim odcinku porozmawiamy o wpływie Arka na radykalną zmianę swojego życia Michał Koterski. W kolejnych odcinkach widzowie z kolei poznają zawodników Wełna Team, których droga po tytuły mistrzowskie otarła się o patologię” – wyjaśnia pomysłodawca programu Krzysztof Gorzkiewicz

 

Odcinek pilotażowy programu “Droga” internauci zobaczyć mogą pod niniejszym linkiem:

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.