,  

„Miłość nie ma potwierdzeń „- Lech Wałęsa

Będzie rozwód?

Danuta Wałęsa wydała kilka dni temu książkę Marzenia i tajemnice, która opowiada między innymi jak bardzo samotne było jej 42-letnie małżeństwo z Lechem Wałęsą.

Książka odbiła się głośnym echem w mediach a były prezydent nie może się pogodzić z tym, że na światło dziennie wyszły sprawy tak bardzo osobiste. Jak sam mówi:  Jedna rzecz jest w tym niedobra. Mnie nauczono kiedyś: nie mów nikomu, co się dzieje w domu .

Żona prezydenta zdecydowała jednak inaczej. Opowiedziała światu swoją historię o swojej samotności, chociaż miała obok siebie męża. O tym jak zajmowała się sama dzieci nosząc pod sercem kolejne, jak nie miała co dać im jeść, kiedy internowany Wałęsa w ośrodku dla internowanych miał wszystko.

Jako kobieta nigdy nie dostała od męża kwiatów. Nigdy nie okazywano jej uczuć. Zamiast rozmów i kłótni było milczenie i ucieczka prezydenta w komputer.

Najwyżej nie rozmawialiśmy. Najwyżej usiadłem do komputera, zamiast rozmawiać z żoną. Ale nic poza tym. Gdyby były jakieś tragedie, awantury, bilibyśmy się, to może nawet trzeba by o tym powiedzieć. A tak to jest pewien niesmak – mówi Wałęsa.

Co zostało z miłości?

Tak naprawdę to mi golenie zostało… A miłość? Miłość nie ma potwierdzeń – stwierdza.

To smutne…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.