,  

Miley z chłopakiem w sesji zdjęciowej (video)

 Miley Cyrus od jakiegoś czasu mieszka pod jednym dachem ze swoim australijskim chłopakiem, aktorem Liam Hemsworthem.


17 letnia Miley Cyrus jest ozdoba kwietniowej okładki młodzieżowego magazynu Teen Vogue. Sesja zdjęciowa z jej chłopakiem Liam odbyła się aż w Paryżu. A zdjęcia robił bardzo znany fotograf Patrick Demarchelier.

W wywiadzie udzielonym magazynowi, Miley opowiedziała o swoim chłopaku i nie tylko.

O pierwszym wrażeniu, kiedy zobaczyła Liama: On jest naprawdę wysoki. Myślałam, że albo będę musiała cały czas być na szpilkach, albo będę musiała na czymś stać podczas kręcenia filmu. Liam zdecydowanie pokazał rycerstwo. Pamiętam, jak otworzył drzwi reżyserowi i pomyślałam sobie wtedy: Wow

O jej przyszłości muzycznej: Im bardziej robię muzykę, która mnie nie inspiruję, tym bardziej czuję, jakbym się w to wtapiała. Więc po nagraniu następnego albumu zrobię sobie przerwę.

O Liamie: Myślę, że jesteśmy zupełnie normalnymi ludźmi – w tym co czujemy i jak czujemy. On jest bardzo wdzięczny za to, co ma, ale nie pozwala, aby odbiła mu woda sodowa. Ja jestem podobna.

O śpiewie Liama:
On dobrze śpiewa.

Liam o sobie i o pracy z Miley: Mam bardzo dobrych rodziców (śmieje się). To było zabawne — praca z Miley było dużo łatwiejsza niż myślałem. Już od pierwszych słów, które wypowiedzieliśmy na planie, czułem, jakbym ją znał wcześniej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.