Miko pozywa Twoje Imperium!

ImageA wszystko poszło o wywiad, którego mama Izy Miko nie udzieliła. Co było w wywiadzie?


Matka Izy Miko, Grażyna Deląg w jednym z wywiadów miała powiedzieć, że Iza nie jest Alicją Bachledą-Curuś, nie poluje na gwiazdorów. Miała to być odpowiedź na plotki o Izie i jej romansie z Valem Kilmerem dla Twojego imperium. Nie jest też prawdą, by Iza nie lubiła Alicji Bachledy-Curuś.

Te słowa nigdy nie zostały wypowiedziane. Gazeta ta przysłała zapytanie, na które dostała mailem skopiowaną odpowiedź, napisaną dla Plejady. Nigdy nie udzieliłam takiego wywiadu. Pod rzekomym wywiadem nikt się nie podpisał, można więc anonimowo wypisywać kłamstwa. – komentuje całe wydarzenie matka Izabelli Miko i zaznacza, że sprawa trafi do sądu.

Sprawa trafi do sądu. Zawsze trzymałam kciuki za wszystkich odważnych rodaków, próbujących swych sił za granicami. Alicja to odważna, uzdolniona i piękna młoda kobieta, która zaryzykowała swoją pewną karierę w Polsce, żeby rozwijać się za granicą i spełniać swoje marzenia.


Wiem dobrze jak trudno się przebić w USA, bo o każdą najmniejszą rolę walczą aktorki z całego świata. –
komentuje mama polskiej gwiazdy. Alicja osiągnęła sukces i trzymam za nią kciuki tak samo jak za inne dziewczyny próbujące swoich sił.


Spróbujmy raczej wspólnie kształtować i wspierać pozytywne postawy.
– radzi Grażyna Dyląg. Mając tak szerokie możliwości dotarcia do młodych ludzi, media powinny wspierać właściwe postawy takie jak: odwaga, pracowitość i wiara w realizację marzeń, a nie wytwarzanie sztucznej rywalizacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.