Miko i Bachleda-Curuś oczerniają Polskę ?!

 W wywiadach dla amerykańskiej prasy, mówią jak ciężko im było żyć w naszym kraju i do czego były zmuszane!


Iza Miko dostała niewielką rolę w brytyjskiej produkcji Age of Heroes. Akcja filmu toczy się podczas II wojny światowej. Iza Miko zagra kobietę, która będzie działała w ruchu oporu. Gazecie Getty Images, opowiedziała o swoich wspomnieniach ze szkoły.

Temat wojny jest mi szczególnie bliski, bo pochodzę z Polski. Tam miałam ciężkie dzieciństwo… Gdy chodziłam do szkoły, zmuszano mnie i całą klasę do wycieczek do obozu koncentracyjnego. W szkole podstawowej było to obowiązkowe – powiedziała rozżalona Miko.

Alicja Bachleda-Curuś podczas promocji swojego filmu Ondine, przeszła samą siebie.

– Chciałam nabrać perspektywy i poznać różnice pomiędzy aktorstwem polskim a amerykańskim. Byłam ciekawa, dlaczego dzieci w Stanach są takie wspaniałe i tak naturalne. Wiele razy w Polsce w filmach to starszy aktor grał rolę dziecięcą, ponieważ producenci byli zbyt przestraszeni, by dać ją dziecku – wymądrza się na shockya.com.

Najbardziej kocham pracę w amerykańskich filmach [strasznie dużo w nich grała, i jeszcze bez głównych ról] Ludzie są bardzo skoncentrowani na tym, co robią i strasznie podekscytowani pracą. Nie chcę mówić źle o moich doświadczeniach z Polski. W Polsce smutek jest przekazywany z generacji na generację. W Stanach każdy jest podekscytowany wszystkim, co robi. To daje wspaniałą energię – dodaje.

Dwie wielkie aktorki z Ameryki. Jedna zagrała w Starciu Tytanów i to jej sceny wycięto, druga w Ondine, które Amerykanie nie chcą oglądać a zasłynęła  tylko dzięki związkowi z Colinem Farrellem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.