,  

Mietek Szcześniak i Wendy Waldman kończą nagrania do dwóch utworów na płytę ‘Poland…Why Not?’

Udział niesamowitych talentów muzycznych w projekcie ‘Poland…Why Not?’ trwa. Do stolicy przyleciała Wendy Waldman, znana amerykańska producentka, piosenkarka i autorka tekstów, która wraz z Mietkiem Szcześniakiem kończy w warszawskim studio Buffo pracę nad dwoma utworami na płytę ‘Poland…Why Not?’.

Wendy Waldman, która w swojej niezwykle bogatej karierze muzycznej pracowała z takimi gwiazdami jak Vanessa Williams (napisała m.in. wielki przebój „Save The Best For Last”, za który otrzymała nagrodę Grammy), Don Johnson, czy Robert Smith z The Cure, obecnie nagrywa z Mietkiem Szcześniakiem.

Na płycie ‘Poland…Why Not?’, w wykonaniu Mietka Szcześniaka usłyszymy dwa utwory:  romantyczną balladę pt. „Dreamer in You” oraz duet z samą Wendy w piosence “Never Be The Same”.

Praca Szcześniaka i Waldman nad albumem PWN, do której doszło dzięki twórcy projektu – Brianowi Allanowi, zatoczyła jeszcze szersze kręgi. Artyści postanowili nagrać wspólną płytę, która ukaże się jeszcze tej jesieni.

W Buffo w tym tygodniu pojawił się także Rob Hoffman, który pracował nad utworami Julii Bogdańskiej i Sławka Uniatowskiego.

Esotiq presents Poland… Why Not to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Sławek Uniatowski, czy młodziutka Julia Bogdańska; zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie Poland…Why Not pracowali między innymi Jim Beanz i Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii, Warszawie i Berlinie.

Premiera płyty planowana jest na jesień b.r.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.