Mieli dość Kożuchowskiej w M jak Miłość!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Jej odejście nie było takie różowe a już tym bardziej współpraca z aktorką.

Tydzień temu w mediach pojawiła się wiadomość, że Małgorzata Kożuchowska odchodzi z M jak miłość. Aktorka wystosowała oświadczenie, w którym napisała, że z serialem odchodzi w bólu. Jednak nie było tak różowo jakby się wydawało. Ekipa serialowa miała już dość fochów Małgosi .

Jakiś czas temu Kożuchowska wyrzuciła z planu fotosistę, czyli człowieka robiącego dokumentację na planie bo… żuł gumę i Małgosia nie mogła się skoncentrować. Ostatnio natomiast kazała zmienić buty operatorowi bo… nazbyt skrzypiały – zdradzają Faktowi ludzie z produkcji.

Okazuje się, że aktorka jest bardzo wymagająca wobec innych. Im więcej z siebie daje tyle samo oczekuje od drugiej strony. Na planie czuje się jak wielka gwiazda i wszyscy powinni być skupieni na jej osobie kiedy gra. Rozprzężenie i luźna atmosfera podczas pracy jest dla niej nie do przyjęcia. Ale to nie wszystko.

Aktorka coraz częściej nie akceptowała też serialowych kreacji, a dyskusje o tym, w czym ma wystąpić, stawały się coraz bardziej burzliwe. Nie ma się więc co dziwić, że pracujący z nią ludzie powoli tracili do niej cierpliwość i nie palili się do pracy z aktorką.- dodaje tabloid.

Kożuchowska chyba sama miała już dość Hanki Mostowiak. Nie musiała się długo zastanawiać by odejść z serialu. W końcu dostaje tyle propozycji, że ma z czego wybierać. W mediach plotkuje się też, że aktorka chce zostać mamą, może już jest w ciąży i stąd burza hormonów?

Zobacz też:Józefowicz zazdrosny o pośladki Nataszy

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.