Michał Piróg o Oh Karol- To odgrzewany kotlet!

 Michał Piróg odgryza się Ani Musze za rozpieszczonego jedynaka.


Anna Mucha zrezygnowała z You Can Dance, by rozwijać się w aktorstwie. Ma Aktorka ma zagrać w Oh Karol i Tylko mnie nie strasz. Michał Piróg postanowiła skrytykować zarówno film ten pierwszy i rzucić wątpliwości co do talentu aktorskiego swojej koleżanki.

– yczę Ance udziału w udanych produkcjach fabularnych i żeby te polskie filmy wreszcie były fajne, żeby nie było czegoś takiego, że idziemy na polską produkcję i znowu się wstydzimy, żeby to były takie produkcje, że każdy jak wyjdzie z kina powiedział, że było fajnie i miło spędził czas
– mówi w rozmowie z Wideoportalem.

A czy twoim zdaniem Ania jest dobrą aktorką?

– Nie wiem, Ania tak mało grała… Albo dużo grała, nie wiem, ja mało widziałem z jej udziałem, że jest mi ciężko mówić, czy jest dobrą aktorką, czy nie. Jest zupełnie inaczej, kiedy gra się, jak ma się lat 8, 9, bo wtedy mówi się o złotym dziecku , a później trzeba to podeprzeć warsztatem . Ja nie miałem okazji widzieć tych produkcji, w których Ania mogła się wykazać warsztatem, więc nie będę zabierać głosu na ten temat, ale życzę, aby to były udane produkcje. Wydaje mi się, że pomysł z powróceniem "Och, Karol" jest słaby. Ja myślę, że polskie kino się łapie jak tonący brzytwy. Nie wierzymy w rzeczy, które powstają, w nowe scenariusze, jeżeli myślimy o sukcesie komercyjnym. A jest dużo młodego kina, które mają autorskie scenariusze, ale nikt nie chce tego przyjąć, to się nie staje komercyjne, a to co ma odnieść sukces komercyjny musi być odgrzewanym kotletem. Chciałbym, żeby coś nowatorskiego, z nowego scenariusza powstało. "Och, Karol" pewnie taki nie będzie, bo to odgrzewany kotlet.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.