,  

Michał Kwiatkowski wyleciał z TzG!

 Walka jest ostra, w końcu kto wejdzie do półfinału to wielka zagadka dla niektórych. Michał Kwiatkowski wie, że odpadnie on albo Mucha.

Inaczej być mnie mogło.


Na sam początek wystartował Michał Kwiatkowski, który pierwszy raz dostał 40 pkt i sam nie wierzył. Druga zatańczyła Muszka. Za swoje tango dostała 40 pkt. Nataszka jako trzecia w salsie robiła fikołki i gięła się jak tylko mogła najlepiej by nikt nie pomyślał, że jest zawodową tancerką, 40 pkt.

Natasza dzięki programowy stała się kobieta. cóż, Józefowicz miał w domku dziewczynkę do tej pory?


Skrzynecka w końcu dziś wygląda normalnie i można powiedzieć ładnie .

Przed nami druga tura tańców.

Głosy widzów do tej pory

Jania i Michał 32%
Ania i Rafał   34%
Natasza i Jan  34%

Drugą turę tańców zaczął ponownie Michał Kwiatkowski, który zatańczył fokstrota.  Michał musiał być nieźle zdeterminowany chęcią wejścia do finału, bo przygotował się perfekcyjnie. Gawliński powiedział, że jest fenomenem treningowym cokolwiek to znaczy. Za swój taniec dostali 40 pkt.

Druga Ania Mucha o której powiedział Michał Piróg, że tak bardzo się zmieniła, że musi wygrać program.  Ania z Rafałem zatańczyła salsę.

I jest problem, gdyby Natasza nie zatańczyła tak salsy jak zatańczyła- powiedziała Beata Tyszkiewicz… Gawliński poparł Tyszkiewicz, Ania Mucha zatańczyła salsę niestety marnie. Charakter salsy był sambowy a nie salsowy.
Mucha zaliczyła 39 pkt, 9 od Gawlińskiego. Póki co to najniższy wynik tego odcinka ale oczywiście głosują widzowie sms-ami.

Natasza Urbańska kończy drugą partię tańców półfinałowego odcinka. Nataszka zatańczyła walca wiedeńskiego. I znowu Iwona się zachwyciła. Otrzymała 40 pkt.

Taniec zadedykowała Urbańska swojemu mężowi. Ciągle o nim mówi, czyżby krążyły jakieś plotki o kryzysie w tym małżeństwie, a Natasza je dementuje? Ileż można mówić o miłości do swojego męża. Ale widać tak niektórzy mają.Głosowanie na tę chwilę widzów

31% Michał i Jania
37%  Ania i Rafał
32%  Natasza i Jan

Było by wielkie zaskoczenie gdyby Natasza wyleciała 🙂

I są już wyniki:

I miejsce zajęła Ania Mucha a o mały włos nie wyleciała Natasza Urbańska.

Z programem pożegnał się Michał Kwiatkowski!

Kwiatkowski puścił łzy, cóż miał nadzieję, żę wygra z Anią Muchą a wygrał jedynie z Nataszą .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.