Michalina jak Madonna?

W różowej sukni z koronek i czarnym krzyżem na pasku

Michalina Manios – finalistka programu Top Model wie jak wykorzystać swoje 5 minut. Nazwana najgorętszą modelką ostatnich miesięcy nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno udało jej się trafić na okładkę Wysokich Obcasów, jako Marilyn Monroe, była Twarzą Top Secret, za co dostała większą gażę od reklamodawcy niż jej koleżanki po fachu. Sesja nosiła tytuł Express yourself – dokładnie jak jeden z kawałków Madonny. Teraz Michalina pojawiła się w sesji dla Fashion Magazine. Top modelka nie próżnuje. Prócz sesji do magazynów i kampanii reklamowych nagrywa singiel na debiutancką płytę i szykuje się do nakręcenia teledysku. Prócz pracy i studiów robi też konkurencję Edycie Herbuś i bywa częściej niż ona na eventach.

Wczoraj mogliśmy ją zobaczyć w klubie The Eve na premierze płyty: „MDNA” Madonny. Michalinie towarzyszył Michał Jerzy Lech(Miczel) znany stylista i były chłopak Gabrieli Pacholarz. Ostatnio wszędzie widujemy ich razem. Czy to nowa miłość Michaliny? Michalina twierdzi, że to jej kreator wizerunku i najlepszy przyjaciel.

Michalina jak kameleon.

Michalina, jako jedna z nielicznych modelek na premierze potrafiła wczuć się w klimat imprezy i strojem nawiązała do kultowego kipu „Like a virgin”. Wielki krzyż przepasany w biodrach wywołał nie małe poruszenie.

Modelka, co event zaskakuje swoimi stylizacjami. Potrafi przemieniać się z dostojnej kobiety w drapieżną kocicę i słodką lolitkę.

W niedawno udzielonym wywiadzie stwierdziła, ze chce muzycznie zaskoczyć wszystkich. Czy Michalina pójdzie w ślady Madonny? Czy strój „dziewicy” jej w tym pomoże? Zobaczymy.

Zdjęcia zobaczycie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.