, ,  

Michalczewski zostawił żonę

 Dopiero wzięli ślub a już czas spędzają osobno.


Basia spakowała swoje walizki i wyjeżdża na Majorkę on zabiera wędki i ucieka w ciche odległe miejsce by pobyć w samotności, kiedy na kija może złapie się jakaś rybka. Lecz Małżonkowie rozstaja się na kilka dni, kiedy znów będą razem, wybierają się na miesiąc miodowy.

Darek robi sobie wypad z kolegami, na co Basia dała oczywiście zgodę.

– Może kilkanaście miesięcy temu z tym wyjazdem byłoby inaczej, nie byłabym nim uszczęśliwiona, ale teraz… Darek bardzo się zmienił i naprawdę ufam mu. To najlepszy mąż. Czuję się przy nim wspaniale, bezpiecznie – młoda pani Michalczewska wychwala  swojego małżonka.

Dariusz również mówi o Basi w samych superlatywach.

Basia jest wspaniała – wyraźnie się wzrusza, gdy zaczyna mówić o ukochanej. – To najlepsza żona na świecie! Ufamy sobie, kochamy się, więc czego mamy się obawiać? Wyjeżdżamy osobno, ale tylko na chwilę. Koledzy zorganizowali ten wyjazd, bo ryba teraz dobrze bierze. Basia natomiast jedzie z koleżankami na Majorkę – mówi Darek.

Podróż poślubna będzie w maju-  Jedziemy. I to na pewno razem – śmieje się Basia i dodaje: – Tak jak planowaliśmy, jedziemy do Włoch już w maju.

Cóż za zgoda panuje między nimi. Jeśli Tiger jest taki układny, skąd te poprzednie rozwody? Ale póki co, powodzenia na nowej drodze życia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.