,  

Michał Wiśniewski powiedział nowej dziewczynie o długach i nałogach!

Dominika wie, że jeśli wyjdzie za Michała, zaczną dorabiać się od zera!

Nowa miłość Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Idzik to podobno ta najważniejsza w  życiu muzyka, jak i wcześniejsze. Tym razem jednak Wiśnia konkretnie przedstawił swojej ukochanej propozycje małżeństwa. Zaczął od szczegółów bardzo ważnych ale i smutnych.

Michał zaczął od szczerej rozmowy z Dominiką – mówi tygodnikowi Imperium TV znajomy muzyka . Opowiedział jej o swoich kłopotach, długach, nałogach. Ona wie, że jeśli zostanie jego żoną, będą musieli zaczynać od zera.

Jednak tym razem Michał trafił na bardziej rozsądniejszą osobę, która nie ma zamiaru pozostawiać wszystkiego co do tej pory osiągnęła i się dorobiła dla trzykrotnego rozwodnika. Ma 4 letniego syna i nie chce fundować mu emocjonalnej huśtawki. Poza tym ma zamiar pozostać finansowo niezależna.

Może więc nie popełni błędów byłych żon Wiśniewskiego; Magdy Femme (dla niego jej mama sprzedała mieszkanie ) i Mandaryny (zostawił jej długi do spłacenia) – pisze Imperium TV. Ale po ślubie z pewnością nie odmówi Michałowi pożyczania pieniędzy .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Michał Wiśniewski powiedział nowej dziewczynie o długach i nałogach!

You must be logged in to post a comment.