,  

Michał Wiśniewski pierwszym przegranym „Bitwy na Głosy” – tak twierdzą bukmacherzy

Kapif

„Bitwa na Głosy”, program produkowany przez Telewizję Polską, wchodzi w fazę, w której wszystkie drużyny są zagrożone odpadnięciem z show. Widzowie już w sobotę 19 marca po raz pierwszy zadecydują, który z zespołów pożegna się z widowiskiem. Bukmacherzy Star-Typ Sport (STS) przewidują, że jako pierwszy odpadnie zespół prowadzony przez Michała Wiśniewskiego.

Program telewizyjny „Bitwa na Głosy”, emitowany od 5 marca w TVP2, zyskał dużą sympatię polskich widzów. Od pierwszego odcinka gromadzi przed telewizorami średnio po 3,5 miliona Polaków, którzy emocjonują się występami zespołów skompletowanych przez gwiazdy polskiej piosenki. Po pierwszych odcinkach widzowie zapoznawali się zarówno z formułą widowiska, jak i z poszczególnymi teamami. Teraz program wkracza w decydujący etap – to publiczność będzie decydować, która drużyna pozostanie w programie, a która się z nim pożegna.

Decyzje widzów programów rozrywkowych są nieprzewidywalne, dlatego bardzo trudno jest jednoznacznie wskazać, kto pierwszy odpadnie z „Bitwy na Głosy”. O losie uczestników nie decyduje jedynie wykonanie utworów, równie ważna jest sympatia, jaką widzowie darzą poszczególne drużyny. – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Niejednokrotnie prognozy bukmacherów mijały się z decyzjami publiczności, dlatego sam jestem ciekaw, kto jako pierwszy zakończy swoją przygodę z widowiskiem. Naszym zdaniem na chwilę obecną najmniejsze szansę na awans do kolejnego odcinka ma Wiśniewski – kończy Juroszek.

Bukmacherzy Star-Typ Sport przewidują, że najmniejsze szanse na pozostanie w programie ma drużyna Michała Wiśniewskiego, wokalisty grupy Ich Troje. Za każde 100 zł postawione na odpadnięcie jego zespołu można wygrać 175.86 zł. Najbardziej pewnymi pozostania w programie według analityków STS mogą być zespoły Macieja Miecznikowskiego i braci Golec. Ten, kto postawi 100 zł na ich wyeliminowanie, może liczyć aż na 615.51 zł wygranej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.