, ,  

Michał Wiśniewski chce szybkiego rozwodu z orzeczeniem winy Ani

Mazur

Nie potrafi wybaczyć Ani, że odeszła z innym mężczyzną.

Papiery rozwodowe Ani i Michała Wiśniewskich do sądu wpłynęły dopiero pod koniec stycznia. Michałowi zależy, by rozwód odbył się szybko i z orzeczeniem o winie Ani Świątczak. Wydawałoby się, że będą już w nowym związku, zakochany lider Ich Troje odpuści i po prostu rozejdzie się ze swoją trzecią żoną w zgodzie. Nic z tego.

Dokumenty rozwodowe wpłynęły do sądu pod koniec stycznia. Nie wyznaczono jeszcze terminu rozprawy – mówi w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium znajomy pary. Michał chciałby szybkiego rozwodu z orzeczeniem winy Ani. To ona jest pozwaną stroną.

Michał jest już po dwóch rozwodach i nie wie, że rozwody z orzeczeniem winy ciągną się długo?

Michał nie zaproponował swojej nowej narzeczonej wprowadzenia się do domu w Magdalence, do tego samego, który kupił Mandarynie, swojej drugiej żonie. Zbyt wiele wspomnień, dlatego znaleźli dla siebie inny.

To gniazdko pomoże nam rozpocząć wszystko od nowa – mówi w rozmowie z tabloidem Tajner-Idzik.  Dzięki temu, co wcześniej przeżyliśmy, umiemy nie kłócić się o błahostki i wiemy, kiedy należy odpuścić. Bardzo kocham Michała i myślę, że będę już ostatnią kobietą w jego życiu. On musi dokończyć wszystkie sprawy ze swojego poprzedniego małżeństwa, ale to nie będzie łatwe.

Zapamiętajcie te słowa Dominiki i myślę, że będę już ostatnią kobietą w jego życiu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.