Michał Szpak zaśpiewa w finale Top Model

Same nowości.

Finał II edycji Top Model zapowiada się dość ciekawie, niezależnie od tego jak się zakończy. Zamiast Bartosza Węglarczyka finał poprowadzi Olivier Janiak.

Finalistki wystąpią w bieliźnie oraz w kreacjach Mariusza Przybylskiego. Wszyscy będą mogli zobaczyć sesje zdjęciowe jakie były robione w Kenii.

Na pewno zobaczymy Paulinę Papierską, która wygrała pierwszą edycją show. Mało tego, dziewczyna wystąpi z finalistkami w jednym z pokazów. Gośćmi będą dodatkowo szef agencji Next, Joel Wilkenfeld, Anja Rubik oraz… Michał Szpak.

Szpak zaśpiewa…

Kto będzie oglądał program?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Michał Szpak zaśpiewa w finale Top Model

  • TheLennons

    W a ż n e ! ! ! FANI MICHAŁA SZPAKA: czy wy także zamówiliście już DEBIUTANCKI ALBUM naszego nietuzinkowego wokalisty i wyjątkowego człowieka??? 🙂 Michał wydaje się mieć nieprofesjonalnego, niedoświadczonego oraz miernego managera, lecz na szczęście fani są dobrze poinformowani!!! -> PŁYTĘ zamówiłam w PRZEDSPRZEDAŻY w Empiku (na ich stronie internetowej)!!! – to ważne w późniejszych statystykach. FANI, NIE CZEKAJMY do dnia premiery, dokonajmy zakupu TERAZ!!!… Pora zająć się promocją, gdyż – sądząc po braku poczynań w tym kierunku – szanowny manager zostawił wszystko na głowie Michała. DO DZIEŁA, Kochani!!! Peace, love and freedom! 🙂 Pamiętajcie: razem jesteśmy NIEZWYCIĘŻENI!!!!!

You must be logged in to post a comment.