Michał Szpak w „Tańcu z gwiazdami”!

Z kim będzie tańczył z mężczyzną czy z kobietą?

Zamiast nowej płyty, są okładki magazynów imprezy a teraz show. Michał Szpak pnie się w górę, lecz jego kariera skupia się cały czas na promowaniu siebie. Jak widać i tak można w mediach zaistnieć.

Michał Szpak uczestnik X-Faktor szybko zdobył sobie serca widzów swoim niezwykłym głosem. Jak zauważyła Maja Sablewska chłopak od samego początku był bardzo pewny siebie i  zbyt wyniosły. I to mu pozostało. Chociaż nie wygrał X-Faktor świetnie daje sobie radę w lansie.

Koncerty ,na które mało kto przychodził, oblewanie wodą ze sceny ludzi. Do tego poddawana jest ciągle ocenom  jego seksualność, chociaż on cały czas twierdzi, że nie jest gejem.

Jak się dowiedział Super Express, szpak wystąpi w Tańcu z gwiazdami i będzie musiał zatańczyć z kobietą! Już trenuje kroki samby i tango by przypodobać się jurorom.

Wiele gwiazd czeka latami by wziąć udział w show, Szpakowi wystarczył jeden sezon.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Michał Szpak w „Tańcu z gwiazdami”!

  • Patrycja

    Lubię szpaka ale bez przesady co to za gwiazda. To już nie jest taniec z gwiazdami ale taniec z cipami. A co do tego polewania wodą to mega naśladuje Biila Kaulitza z Tokio Hotel. Ten zespół zawsze na koniec koncertu oblewa wodą fanki i Michał robi to samo. Z resztą już wiele razy zauważyłam jak Michał jest ubrany to widać kim się inspiruje oczywiście Billem Kaulitzem .

You must be logged in to post a comment.