Michał Szpak nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami!

Odetchnęliśmy z ulgą!

Kolejna wtopa Super Expressu, tabloid chyba potrzebuje sensacji, bo wymyśla je jedna po drugiej, Najpierw Mike Tyson, teraz Michał Szpak, którego menad zer dementuje doniesienia tabloidu.

– Michał nie zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”. W ogóle nie było takich negocjacji. Skupiamy się teraz na nagrywaniu płyty – powiedział Dominik Borkowicz Gazecie Rzeszów.

– Nawet nie myśleliśmy o udziale Michała w tym programie. To bujda. Teraz najważniejsza jest płyta. Michał spędzi w studio sierpień i wrzesień. Płyta ukaże się w październiku, najpóźniej w listopadzie – mówi Borkowicz. Szpak podpisał umowę z Universal Music Polska, która wyda jego debiutancki krążek. – Teraz jesteśmy na etapie poszukiwania odpowiedniego producenta. Właśnie powstaje materiał na płytę, który będzie w całości oryginalny, autorski, bez coverów – dodaje menadżer 21-letniego piosenkarza z Jasła.

Michał obecnie koncertuje nad brzegiem Bałtyku, jednak już niedługo ma zawiesić tę działalność by skupić się na swoich utworach. Dopiero z nimi wróci na nową trasę koncertową.

Ulżyło Wam?

Naszemu czytelnikowi dziękujemy za czujność:)

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Michał Szpak nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami!

You must be logged in to post a comment.