Michał Szpak na kolejnej imprezie

Kapif

Tym razem Playboy.

Michał Szpak po zakończeniu X-Faktor bywa wszędzie tam gdzie coś się dzieje. Nie tylko zalicza każdą głośną imprezę ale także pozuje do okładek magazynów. Ma swoje pięć minut i dokładnie to wykorzystuje. Na imprezie Playboya za reprezentował swoje nowe image.

Wokalista zrezygnował z warkoczyków, nie ubrał się także w ulubioną marynarkę. Zamiast tego wybrał prześwitującą koszulkę, dzięki czemu mogliśmy podziwiać jego… sutki.– donosi Fakt.

Kiedy kolejna impreza i w  jakim stroju tym razem się pojawi Szpak? O wejście do studia nagraniowego chyba nie ma sensu pytać.

Zobacz też:Nowe jury „Mam talent”. Foto

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Michał Szpak na kolejnej imprezie

  • Tess

    Skoro jego płyta będzie prawdopodobnie na jesień, to znaczy, że coś robi w tym kierunku. Zresztą z tego, co czytałam, on JUŻ jest w tym studiu i pracuje nad owym albumem, więc nie siejcie plotek, bo młody wziął się do roboty, a plany muzyczne ma naprawdę ambitne. A parę WIECZORNYCH imprez nie może mu zaszkodzić – i co wg Was mógłby robić o tak późnej porze? Może uczęszczać na lekcje wokalu? Ależ jesteście śmieszni. Poza tym… najpierw możemy doczekać się singla, który być może okaże się zaskoczeniem. No i Orange Warsaw Festival – Szpak solidnie się do tego przygotowuje, dlatego nie oczerniajcie kogoś z powodu paru wypadów dla odreagowania stresu.

You must be logged in to post a comment.