,  

Michał Szpak głównym faworytem X-Factor?

TVN

Takie jest zdanie bukmacherów

Przed nami kolejny odcinek finałowego cyklu popularnego telewizyjnego show X-Factor. W zeszłym tygodniu, zgodnie z decyzją widzów, z programem pożegnał się męski zespół wokalny Avocado. Po pierwszym odcinku na żywo dokładniej można ocenić kto jest potencjalnym faworytem do wygrania show. Eksperci firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) są zgodni – największe szanse na zwycięstwo w X-Factor ma ekscentryczny Michał Szpak.

Po zeszłotygodniowej dogrywce między Avocado a Sweet Rebels, program X-Factor opuścił zespół Sebastiana Chmiela. Według ekspertów STS, w najbliższą niedzielę żeński zespół wokalny nie będzie już miał tyle szczęścia. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to dogrywka, w której zmierzą się z Małgorzatą Szczepańską-Stankiewicz, również nisko ocenianą przez bukmacherów. Po pierwszym występie na żywo łatwiej wskazać też faworytów do zwycięstwa w X-Factor – w ich gronie przoduje Michał Szpak, który zachwycił wykonaniem piosenki „Knocking on Heaven’s Door”. Ada Szulc, zespół Dziewczyny oraz Gienek Loska prezentują według STS wyrównany, wysoki poziom i powinni bez problemu przejść do następnej rundy.

Pierwszy występ na żywo potwierdził nasze prognozy. Jako głównego faworyta do zwycięstwa w muzycznym show wskazujemy Michała Szpaka. O przejście do następnego odcinka spokojni powinni być Ada Szulc, zespół Dziewczyny oraz Gienek Loska. Według nas z programem pożegnają się Sweet Rebels lub Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz. Wszystko w rękach widzów, których decyzje często są zaskakujące. Z tego powodu z niecierpliwością czekamy na niedzielne rozstrzygnięcia – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

Za postawione 100 zł na odpadnięcie któregoś z uczestników można odpowiednio otrzymać:

TVN

Sweet Rebels – 175.86 zł

Małgorzata Szczepańska – 219.82 zł

Mats Meguenni – 263.79 zł

William Malcolm – 439.65 zł

Zespół Dziewczyny – 879.30 zł

Gienek Loska – 879.30 zł

Ada Szulc – 879.30 zł

Michał Szpak – 1318.95 zł

 

Więcej szczegółów oraz pełna oferta kursowa na stronie www.sts.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

20 komentarzy Michał Szpak głównym faworytem X-Factor?

You must be logged in to post a comment.