, , ,  

Michał Szpak bez szans na zwycięstwo w X-Factor ?

TVN

Bukmacherzy obstawili innego zwycięzce, zobacz kogo!

Wielki finał popularnego widowiska X-Factor rozegra się w najbliższą sobotę. O główną nagrodę będą walczyć Ada Szulc, Gienek Loska i Michał Szpak. Specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że triumfatorem pierwszej edycji programu będzie Gienek Loska.

W poprzednim tygodniu poznaliśmy trójkę finalistów, a w najbliższą sobotę wyjaśni się, kto opuści X-Factor z czekiem opiewającym na kwotę 100 tysięcy złotych i  kontraktem na nagranie profesjonalnej płyty. Jeden z dotychczasowych pewniaków, Michał Szpak, niespodziewanie udział w finale wywalczył sobie dopiero w dogrywce, przez co w oczach bukmacherów jego szanse na ostateczne zwycięstwo znacznie zmalały. Według nich, najbliższy zwycięstwa jest Gienek Loska, choć jego przewaga nad Adą Szulc w bukmacherskich rankingach nie jest bardzo wysoka.

Ostatni odcinek X-Factor z pewnością dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Tydzień temu, zgodnie z naszymi przewidywaniami, program opuściła pani Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz, która w dogrywce zmierzyła się dużo wyżej notowanym Michałem Szpakiem. Pokazuje to, jak bardzo jeden odcinek może zmienić nastawienie widzów do uczestników – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Mimo, że Ada Szulc bez problemu zakwalifikowała się do finału, wyżej oceniamy szanse Gienka Loski, który od kilku odcinków jest ulubieńcem publiczności – kończy Juroszek.

 

Każdy, kto w salonie STS postawi 100 zł na zwycięstwo Gienka Loski może liczyć na wygraną w wysokości 158,27 zł. Wygrana Ady Szulc może pomnożyć tę kwotę do 219,82 zł. Natomiast gdyby finałową odsłonę X-Factor wygrał Michał Szpak, 100 zł postawione w salonie STS na tę ewentualność zwiększy się do 263,79 zł.

Obstawicie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Michał Szpak bez szans na zwycięstwo w X-Factor ?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

1 osoba skomentowała artykuł: Michał Szpak bez szans na zwycięstwo w X-Factor ?

  • Ktoś

    No wiecie co może i tak ale wedłóg mnie to Ada ma najczystszy głos z nich wszystkich i ma najmniej fanów..! Michał śpiewa dużo lepiej od Gienka a i tak niby publiczność wybrała Gienka..!:( Powiem szczerz że to nie jest fer jak oni głosują i uważam że to jurorzy powinni zadecydować……

You must be logged in to post a comment.