,  

Michał Piróg znowu wyśmiał Urbańską

Aktorka oczekiwała prezprosin.

Kolejna wojna w polskim show-biznesie, tym razem między Michałem Pirógiem i Nataszą Urbańską. Wszystko zaczęło sie od minionej niedzieli, kiedy Urbańska rozpoczynając Taniec z gwiazdami wystąpiła z wypchanym wilkiem. Aktorka kładła się na wypchanym zwierzaku i robiła dziwne pozy. Michał stwierdził, że to wiocha i wstyd.

Mam jakieś dziwne odczucie, że kobieta leżąca na martwym wilku w iście erotycznej pozie z twarzą mówiącą że jest bliska szczytowania jest MEGA SŁABE !!!! No chyba że Pola Negri miała ciągotki do zimnego mięsa, ale o nekrofilii w jej przypadku nie słyszałem – napisał Michał

Okazuje się, że choreografia w jakiej wystąpiła Urbańska była dokładnie przemyślana i zgodna z faktami. Prawdą jest, że Pola Negri uwielbiała futra.

Urbańskiej zrobiło się żal i miała pretensje do Piróga ale także oczekiwała przeprosin, tymczasem doczekała się kolejnego niemiłego tekstu..

Natasza Urbańska powiedziała że czeka na moje przeprosiny w sprawie wypowiedzi którą tutaj zamieściłem. argumentując że molestując wilka wcieliła się w postać Poli Negri, która również na skórach różnych zwierząt pozowała. No więc przepraszam , przepraszam , przepraszam i jeszcze raz przepraszam że widziałem te zdjęcia bo przekonałem się że artystki w latach 20 pozując na dzikich zwierzętach nie wywoływały salw śmiechu. Dzisiejsze artystki natomiast wyglądają nieco zabawnie. Przepraszam napisał Michał.

Z kim się zgadzacie?

mwmedia

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.