Michał Piróg przebrany za Karpia!

Celebryta od dawna współpracuje z obrońcami praw zwierząt. Tym razem postanowił urządzić pewną akcję przedświąteczną, o której możecie przeczytać w dalszej części artykułu.
Michał Piróg postanowił zaapelować do ludzi, którzy spożywają karpie. Zrobił to poprzez owinięcie się folią spożywczą wraz ze swoimi przyjaciółmi. Chciał przez to pokazać w jakich złych warunkach ryby te przechowywane są w naszych sklepach.

„Nie, ja mówię o tym, żeby myśleć, jak są traktowane i w jaki sposób są przechowywane przed tym, zanim trafią na nasze stoły. Jest wiele możliwości ograniczenia cierpienia zwierząt przed tym, zanim trafią na stoły ludzi, którzy je jedzą. Wystarczy tylko pomyśleć – powiedział zebranym na happeningu dziennikarzom. Mówię tylko o tym, by ludzie zaczęli zwracać uwagę na to, skąd pochodzą produkty, które trafiają do nas na talerze i w jaki sposób spędzały swoje życie, jak były hodowane i ile cierpienia zostało im zadane dla naszych kuchni.” – powiedział Michał krótko po zorganizowanym happeningu.

Krzyś

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Michał Piróg przebrany za Karpia!

You must be logged in to post a comment.