,  

Michał L. się ukrywa, Antoni K. bryluje na salonach

Kapif

Jednego sumienie zjada a drugi myśli,że dzięki libacji i awanturze stanie się jeszcze większą gwiazdą?

Nie widać końca sprawy trzech bardzo popularnych aktorów, którzy kilka dni temu pokazali swoją drugą naturę. Pijaństwo, narkotyki i awantura uliczna może przekreślić ich kariery i dotychczasowe osiągnięcia.

Michał L. postanowił zniknąć z salonów i mediów, jednak Antoni K. syn znanego aktora Pawła Królikowskiego robi wręcz na odwrót. Bryluje na salonach, bawi się mediami. Mało tego, już niedługo chce przedstawić swoją wersję zajścia z policją.

Przepraszam, ale nie mogę udzielać komentarzy. Jak będę po rozprawie, to wtedy będę mógł wyjaśniać – powiedział Faktowi dwa dni temu aktor.

Faktowi udało się jednak dotrzeć do znajomego z otoczenia K.

Po spotkaniu z kolegami Antek chciał pójść do taksówki na drugą stronę ulicy – relacjonuje Faktowi znajomy aktora. –  Wtedy zaczepili go policjanci i bardzo brzydko się do niego zwracając, chcieli go ściągnąć z ulicy na chodnik. W tym momencie wywiązała się między nimi szarpanina. K. twierdzi, że nie chciał dać się tak szarpać. Policjanci go zwymyślali. Wówczas podbiegł jego kolega i na niego też rzuciła się policja – opowiadał informator.

Ta wersja jest sprzeczna z tym co przedstawili policjanci. Antoni K. miał stać  na środku ulicy, krzycząc i machając rękoma, a na widok policjantów zaczął ich wyzywać.

Na komendę zgłosił się świadek zdarzenia, który potwierdza słowa policjantów – zapewnia Agnieszka Hamelusz, oficer prasowy śródmiejskiej komendy policji w Warszawie.

Sprawa jest już w prokuraturze.

– Prokurator zapoznał się z materiałami. Powołani zostali biegli, którzy zbadają materiał dowodowy, czyli dokumenty ze szpitala świadczące o złamanym palcu policjanta i środek, który miał przy sobie Jakub W. W ciągu miesiąca powinna zostać podjęta decyzja o dalszym postępowaniu w sprawie – powiedziała Faktowi prokurator Małgorzata Gawarecka.

Zobacz też:Aktor Michał L. ukrywa się po awanturze! Zdjęcia!

źródło: Fakt.pl

vipnews.pl

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.