, ,  

Mężczyźni na wylocie w Tańcu z Gwiazdami

kapif/Michał Pieściuk / newspix.pl

Strzeżcie się panowie! Kto tym razem wyleci? Bukmacherzy już to wiedzą!

Za nami półmetek rywalizacji XII edycji „Tańca z Gwiazdami”. Poprzedni odcinek, wedle wcześniejszych prognoz, okazał się być ostatnim dla Doroty Zawadzkiej. Specjaliści Star-Typ Sport (STS), przepowiadają zaciętą rywalizację w najbliższą niedzielę. Odcinek zdominują panie, a program opuści najprawdopodobniej Andrzej Gołota. Swojej pozycji nie może być pewien także Paweł Staliński, który według bukmacherów, również jest zagrożony.

Na parkiecie pozostało sześć par, w tym główne faworytki całego programu – Patrycja Kazadi i Edyta Górniak. Poza nimi, swoje umiejętności taneczne zaprezentują lekkoatletka Monika Pyrek, aktorka Maria Niklińska, model Paweł Staliński oraz bokser Andrzej Gołota. Według prognoz ekspertów Star-Typ Sport, rywalizacja o zwycięstwo w odcinku rozegra się między paniami, a program opuści jeden z panów.

Naszym zdaniem do dalszego etapu awansuje tylko jeden z mężczyzn. Sympatia, jaką widzowie darzą Andrzeja Gołotę, może nie wystarczyć w starciu z fantastycznie tańczącymi parami, a umiejętności Pawła Stalińskiego nie zwiększyły na tyle jego popularności, żeby konkurować z głównymi faworytkami programu. To właśnie panie będą nadawały ton rywalizacji w niedzielnym odcinku– komentuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Z tego względu najbliższy weekend zapowiada się niezmiernie ciekawie. Może się okazać, że całą XII edycję zdominują panie, a finał programu rozstrzygnie się pomiędzy nimi. Kursy na zwycięstwo w ósmym odcinku wskazują, że Monika Pyrek i Maria Niklińska przejdą dalej, jednak o zwycięstwo powalczy Patrycja Kazadi i Edyta Górniak. W odwrotnej klasyfikacji przoduje Andrzej Gołota, nieznacznie wyprzedzając Pawła Stalińskiego, i to między nimi rozegra się batalia o pozostanie w programie.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.sts.pl w zakładce „Rozrywka”.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.