,  

Menedżer zostawił Dodę

Odszedł zanim ta go zwolniła

O tym, że Doda miała zwolnić Jarosława Burdka z funkcji menedżera mówiło się od kilku tygodni. Podobno Burdek nie radził sobie z obowiązkami do tego doszła słaba sprzedaż nowej płyty Dody. W mediach pojawiły się plotki, że piosenkarka chce obecnego a właściwie już byłego menadżera zastąpić swoja osobistą stylistką, później że szuka takiego za granicami kraju. Zupełnie jak Edyta Górniak.

Wczoraj na stronie Dody pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że ze swoim menedżerem doszła do jednego wniosku.

Niniejszym informuję, że z dniem 10 sierpnia br. przestałem pełnić obowiązki managera Dody – pisze Burdek. Decyzję podjęliśmy wspólnie po tym, jak poinformowałem Dodę, że ze względów osobistych, nie mogę dalej odpowiedzialnie sprawować tej funkcji. Bardzo dziękuję Dodzie za absolutnie wyjątkowe doświadczenie zawodowe w mojej karierze, pełne artystycznych uniesień i odjazdowych pomysłów. Za twórcze pokazanie, czym jest prawdziwy talent i charyzma. Doceniam Jej niezwykłą siłę i zaangażowanie, dzięki którym, mimo niesprzyjających okoliczności i trudnego dla Niej okresu, udało nam się zrealizować zapowiedzi o światowym poziomie Jej artystycznych działań. Życzę Jej spełnienia wszystkich kolejnych wielkich i śmiałych planów. A przede wszystkim – żeby była szczęśliwa. Obiecuję dalszą pomoc i wsparcie, wynikające z nieformalnych zobowiązań, ale szczerej życzliwości i przyjaźni. Dziękuję także Rodzinie Dody, wszystkim naszym współpracownikom i fanom.

Zaraz po tym swoje oświadczenie napisała też Doda.

Dziękuję Jarkowi za naszą współpracę, która zaowocowała wieloma sukcesami. Cenię go za jego uczciwość i profesjonalizm. Jednocześnie chciałabym poinformować, że obowiązki managerskie od 10 sierpnia sprawuje firma QM Music. Zmiany w moim życiu przyjmuję z wielkim optymizmem i nadzieją na przyszłość. W tym szczególnym dla mnie czasie, wspólnie z nowym managementem, chciałabym skupić się na realizacji moich zawodowych marzeń.

Myślicie,że nie będzie prania brudów za jakiś czas?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.