, , ,  

Menedżer Majdana odbija piłeczkę Dody

Odpowiada na zarzuty artystki o braku w uzębieniu jego klienta i odbijaniu się od trampoliny Nergala

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź nie samego Radka Majdana , tylko jego menadżera na zarzuty jakie zostały postawione w mediach a dokładnie przez Dodę w wywiadzie dla Vivy. Artystka po latach od rozwody z bramkarzem przypomniała sobie, że ten ma braki w uzębieniu, że dzięki niej Nergal stał się sławny.

Sam Majdan nie zabrał głosu w sprawie, w jego imieniu wystosował oświadczenie menadżer Marcin Szczutkowski.

Po raz kolejny Doda musiała się podeprzeć Radkiem, żeby zaistnieć na okładce kolorowej gazety. Wybrała sobie silne plecy, ale po tylu latach od rozstania opowiadanie tych kłamstw, aby podkręcić zainteresowanie swoją osobą, wydaje się słabe i w dość śmiesznej sytuacji stawia „ikonę” polskiej muzyki – mówi Szczutkowski. – Zabawne też, że to Doda zarzucała Nargalowi, że potraktował ją jako trampolinę do sławy .

Doda kiedy zaczynała swoją karierę nikt je nie znał, wylansowała się u sławnego już wtedy Radka Majdana. Szybko zapomina, komu zawdzięcza swój początek.

Nergal znowu światowej sławy muzyk, chyba nie potrzebował związku z Dodą do lansu. Zazdrość , że sama nie może zrobić zagranicznej kariery może być okrutna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Menedżer Majdana odbija piłeczkę Dody

You must be logged in to post a comment.