,  

Menadżer Dody potwierdza: Już nie są razem!

Kapif

Spotykają się tylko na stopie przyjacielskiej

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Nergal zerwał ze swoją narzeczoną Dodą. O tym miał ją poinformować telefonicznie.

Zadzwonił do ukochanej i sprowokował kłótnię. Bez żadnych wyjaśnień krzyknął: To koniec i rzucił słuchawką. Doda była w szoku – czytamy w Party.

Jednak na drugi dzień pojawił się w Warszawie pod domem Dody a później pojawili się razem na ulicy. Kupili alkohol i wrócili domieszkania. Nergal nie został tylko do wieczora ale został i na noc i to nie jedną. Menadżer Dody twierdzi jednak, że para się rozstała.

Nie są już razem i nie ma sensu tego ukrywać. Jednak Doda, nauczona doświadczeniem z przeszłości, nie będzie komentować szczegółów swojego prywatnego życia – powiedział Party Jarosław Burdek.

Między nimi psuło się zanim Adam zachorował. Choroba tylko opóźniła ich rozstanie. Stąd Doda w kwietniu ubiegłego roku przestała mówić o ślubie, który taka planowali na lato na plaży w wręcz zaprzeczała by taki miał się odbyć a o dzieciach miała zapomnieć na najbliższe 10 lat.

No bo czy czarny i róż pasują do siebie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.