Menadżer Urbańskiej ma dość jej męża!

 Czy Janusz  Józefowicz zniszczy swojej żonie szansę zaistnienia w świecie?


Janusz Józefowicz lepiej tańczy od Michaela Jacksona, lepiej wie co jego żonie Nataszy Urbańskiej potrzeba, lepiej się wypowiada niż ona sama, lepiej wie czego ona chce i co powinna mieć.

Natasza Urbańska od chwili kiedy zajęła drugie miejsce w Tańcu z gwiazdami ma swojego menadżera, który do tej pory zrobił dużo dla aktorki. Natasza już nagrała płytę w Stanach w projekcie Briana AllanaPoland… Why not?”, już była w Bollywood, gdzie załatwiono jej główną rolę filmową. Tego wszystkiego nie może znieść jej mąż Józefowicz. Urbańską puścił samą jedynie do Stanów. Póxniej gdy dowiedzaił sie jak Nataszka świetnie się bawiła sama bez niego, do Bollywood juz pojechał za nią. Bierze udział w wywiadach i mówi za swoją żonę o czym już pisaliśmy.

Takiej sytuacji ma już dość menadżer Nataszy Brian Allan i pewnie sporo ludzi z jego otoczenia.

Choreograf wszędzie wciska swoje trzy grosze. Chce mieć wpływ na wizerunek i repertuar Nataszy. Mimo że w umowie pomiędzy piosenkarką a Brianem Allanem wszystko było ustalone, to jednak Józefowicz nie daje za wygraną – dowiedział się Fakt.

– Janusz wścieka się, że nie ma wpływu na sprawy Nataszy. Próbował dyskutować z jej menedżerem, ale on ma swoją wizję jej kariery i nie potrzebuje jego rad
– zdradza nam znajomy choreografa.

Nasze przypuszczenia o ubezwłasnowolnieniu jednak się potwierdzają. Józefowicz powinien wiedzieć, że nie jest pępkiem świata i powinien zająć się swoim teatrem Buffo, tam też pracują ludzie i pewnie potrzebują swojego szefa na miejsce, tym bardziej, że odnoszą sukcesy.

Tylko czy Józefowicz rozumie takie sprawy?

Zobacz też: Cezary ak pomaga rolnikom
źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.