Mazowsze vs Podkarpacie, czyli Bitwa Aleksandry Węglewicz i Kamila Bijosia

Fotoszok.pl
W sobotę na antenie telewizyjnej Dwójki ruszyły „Bitwy” czwartej edycji „The Voice of Poland”. Przed Trenerami stoi nie lada wyzwanie połączenia uczestników w duety, które swoimi głosami zawalczyli o szansę zdobycia tytułu Najlepszego Głosu w Polsce. Na ringu staną podopieczni Tomsona i Barona – Aleksandra Węglewicz oraz Kamil Bijoś. Para wykonała utwór „Moves Like Jagger” zespołu Maroon 5 i Christiny Aguilery.

 

W każdym odcinku „Bitew” widzowie zobaczą 8 duetów, które walczyli o udział w kolejnym etapie programu. Do Trenerów należało trudne zadanie połączenia swoich podopiecznych w pary, które będą „walczyć” ze sobą głosami oraz decyzja, kto z nich zaśpiewa w „Nokaucie”. W tej edycji, podobnie jak w poprzedniej, uczestnik który odpadnie może zostać „skradziony” przez innego Trenera. Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk mogą „ukraść” do swoich drużyn maksymalnie po dwóch wykonawców.

 

W trakcie dzisiejszych „Bitew” na ring swoich podopiecznych wystawią Tomson i Baron. Aleksandra Węglewicz śpiewa od kiedy pamięta. Wraz z pójściem na studia i przeprowadzką do Warszawy los szczęśliwie zetknął ją z chórem gospel „Sound’n’Grace”. Wstąpienie do zespołu utwierdziło ją w przekonaniu jaką muzyczną drogą powinna podążać. Mimo, iż jej ukochane style to soul, R&B, gospel i jazz, wokalistka chłonie piękne dźwięki z każdego gatunku. Swoją muzyczną pasję tłumaczy radością, jaką sprawia jej kontakt z ludźmi.

 

Kamil Bijoś, w przeciwieństwie do Aleksandry, swoją przygodę z muzyką rozpoczął dosyć nietypowo, bo na obozie survivalowym. Młody muzyk nie zszedł z obranej przed laty ścieżki i dzisiaj studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Jego największym marzeniem jest pokazanie światu, że głos ludzki to instrument, unikatowy i niepowtarzalny. Dlatego do tworzenia muzyki często wykorzystuje jedynie własne usta i trochę elektroniki. Wokalista powoli zagłębia się w tajniki beatboxu. Lubi improwizować zarówno w muzyce, jak i w życiu

 

Aleksandra Węglewicz czy Kamil Bijoś? O tym, kogo wybrali Tomson i Baron widzowie Dwójki przekonają się już dziś o godzinie 20.05.

 

Premiera „Bitew ” już dziś, na TVP2 o godzinie 20.05.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.