,  

Mąż Justyny Steczkowskiej poważnie chory

To było jak rażenie piorunem.

Justyna Steczkowska kilka dni temu obchodziła swoje 39 urodziny. Ten dzień nie był dla piosenkarki szczęśliwy. U męża artystki Maćka Myszkowskiego  wykryto poważną chorobę, którą trzeba będzie długo leczyć.

– Justyna przechodzi teraz ciężki okres. Maciek jest chory, jej myśli są zaprzątnięte jego stanem zdrowia mówi Faktowi przyjaciel gwiazdy. Miała wiele planów na ten rok, ale wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu... – dodaje.

Z kolei przyjaciel rodziny w rozmowie z Rewią powiedział: To było jak rażenie piorunem . Młodemu, wysportowanemu mężczyźnie lekarze tłumaczą, że konieczna jest operacja. A potem okazuje się, że trzeba przejść przez długą i wyczerpującą organizm terapię. I że nie wolno się załamywać, bo dobra forma psychiczna jest bardzo ważna w tego typu leczeniu.

Maciek i Justyna są małżeństwem od 11 lat, mają dwóch synów. Piosenkarka nie chce ujawniać rodzaju choroby, chce by w tym czasie uszanowano spokój i prywatność jej rodziny. Piosenkarka zmieniła też plany zawodowe ze względu na męża.

Przyszedł czas, kiedy muszę skupić się na rzeczach innych niż muzyka – napisała na swojej stronie internetowej. Chwilowo proszę Was o wsparcie. Bo nie jest łatwo, ale wiem, że wyjdziemy z tego, bo już jesteśmy blisko.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy!

Więcej zdjęć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.