,  

May umówiła się z Willisem!?

 miać się czy płakać? Józefowicz ma wybujałą fantazje ale Sara May ma chyba jeszcze większą!


Sara May została zaproszona na i imprezę z Brucem Willisem, albo sama poszła. Na swoim blogu pochwaliła się, że wymieniła się z aktorem telefonem i….

(…)przemiły i seksowny facet. Wymieniliśmy się numerami telefonów, wstępnie umówiliśmy się na udział Willisa w moim nowym teledysku, ustaliliśmy stawkę... itp. Wiecie..sprawy zawodowe. Bruce zachwycił się moją oryginalną fryzurą i na początku myślał, że to lady GaGa….:) Za kilka dni postaram się umieścić kilka fotek ze spotkania
.

Stać Cie Saro na udział takiej gwiazdy w swoim teledysku? Szczerze wątpimy ale cóż, marzyć każdy może.

Jest coś jeszcze, paparazzi zbojkotowali Sarę May a ta poskarżyła się na niepokornych fotografów.

(…)nastąpił tak zwany ostentacyjny bojkot Sary May przez fotografów z agencji East News, Kapif, Studio69, Forum, Akpa oraz Mwmedia. Chłoptasie zmówili się między sobą, że nie będą mnie fotografować. Dość zabawna sytuacja. eby było ciekawiej to Ci sami latali za mną przez ostatnie pół roku z wywieszonymi jęzorami byleby tylko jakąś sensowną fotę strzelić.

I dodała:

Kto ma interes w zrobieniu zdjęć , jeśli nie fotograf będący pracownikiem agencji fotograficznej. Taki ktoś jest przecież wysyłany na imprezę po to by robić zdjęcia. Agencje żyją ze zdjęć celebrytów, na tym zarabiają i dzięki nim istnieją, więc to im powinno zależeć. Ja mam to w nosie i koło dupy mi to lata. Na miejscu właścicieli tych agencji zwolniłabym patałachów z dnia na dzień. Na logikę biorąc każdy artysta woli mieć piękną zaplanowaną sesję, wybrać najładniejsze ujęcia i nikt komu zależy na wizerunku nie jest zadowolony, gdy robi mu się fatalne i przypadkowe fotki, wybiera się te najgorsze a potem obsmarowuje wielkość ud i dupy.

To po co narzeka, jeśli nie potrzebuje takich zdjęć?VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.