,  

Matka zniszczyła jej marzenia!

ImageMarzyła o wielkich rolach, o graniu z najlepszymi, niestety nie wyszło.


Weronika Rosati miała swoją szansę na sukces, chociażby proponowany występ w wielkiej produkcji francuskiej. Niestety w filmie miała pojawić się scena rozbierana, Weronika odmówiła, pytanie dlaczego? Jej występ w Tańcu z gwiazdami się się szybko zakończył, widzowie nie polubili niedoszłej aktorki. Obecnie Weronika gra w małęj rólce w serialu Majka i to na tyle.

Swoją menedżerkę Rosati zwolniła poprzez sms-a, bez słowa wyjaśnienia. Przyczyna? Menedżerka nie podobała się mamie Weroniki, która będąc dyktatorem mody ma pomysł na karierę swojej córki. Szkoda tylko, że córka kogoś kto tworzy modne ciuchy nie potrafi ubrać swojego dziecka.

Tak więc chętnych do poprowadzenia kariery Weroniki było by dużo, tylko nikt nie chce wchodzić w drogę Teresie Rosati, która pilnuje córki jak oka w głowie. Dzięki mamie Weronika Rosati idzie w zapomnienie.

Może czas już odciąć tę pępowinę i iść swoją drogą? Jeśli Weronika tego nie zrobi, jest szansa na to, że nie zrobi żadnej kariery, nie założy rodziny i nie będzie się spełniała jako matka w przyszłości a jeśli nawet nią zostanie, jej dzieci będzie chowała babka! To jest chore.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.