Matka pyta o syna! – Gdzie jest Leszek?

 Jadwiga Kaczyńska ciągle nie wie, że jej młodszy o 45 minut od swojego brata Jarosława, Lech nie żyje.


Jadwiga Kaczyńska ciągle przebywa w szpitalu. Minął prawie tydzień od śmierci jej syna Lecha i synowej Marii a ona ciągle o tym nie wie. Do tej pory synowie Lech i Jarosław na zmianę czuwali w szpitalu przy zmarłej matce. Od kilku dni jednego z nich nie ma. Matka w końcu zaczyna pytać-  gdzie jest Leszek?

Pani Jadwiga jest w stanie dosyć poważnym i tego rodzaju informacja mogłaby jej bardzo zaszkodzić – mówi Adam Bielan w RMF FM. Podobno lekarz prowadzący Panią Jadwigę nie wyraził zgody na poinformowanie matki o śmierci jednego z jej dzieci i synowej. W niedzielę już pogrzeb obojga. Matka nie pochowa osobiście swojego syna i synowej.

– Wydaje mi się, że nie jest w stanie – z tego, co ja wiem – opuścić szpitala, więc to byłoby wykluczone. Wyjazd poza szpital… bo jest podłączona do całej aparatury, więc… – kończy Bielan.

Pani Jadwiga w jednym z wywiadów kiedyś powiedziała, że śniła jej się katastrofa a w niej miał zginąć jeden z jej synów i zginął. Tylko jej się śniło, że był to Jarosław. Ona czuje, że coś się stało.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.