Matka myślała, że jest chora psychicznie!

Ojciec ją dotykał a matka wyrzuciła ją z domu, gdy miała 10 lat!

Agnieszka Orzechowska była gościem programu Opowiedz nam swoją historię. Modelka opowiedziała Michałowi Wiśniewskiemu o swoim dzieciństwie i rodzicach.

Byłam tak skrzywdzona, że niczego się nie bałam. Dla taty byłam kimś więcej niż córką… Mama myślała, że jestem chora psychicznie i wymyślam sobie to, że tata mnie dotykał. Mama wyrzuciła mnie z domu, gdy miałam 10 lat. Wychowywałam się w różnych ośrodkach. Pracowałam dorywczo, żeby się utrzymać (…) Jestem bardzo samotna. Nie mam rodziny. Najgorsze są święta. Ta samotność jest najgorsza – powiedziała Orzechowska.

Podczas wywiadu, Orzechowska niemal cały czas płakała. Twierdziła, że nie ma pieniędzy mimo tego zrobiła sobie operacje plastyczne. To był jeden z zarzutów jurorów oceniających prawdomówność uczestników programu. Agnieszka tłumaczyła, że na operację nosa dostałą od byłego chłopaka, tego, który nazwał ją Polską Angeliną Jolie.

10 tysięcy zł jakie były do wygrania w programie, Orzechowska chciała przeznaczyć na paczki dla biednych dzieci. Niestety ktoś inny już je wygrał.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Matka myślała, że jest chora psychicznie!

You must be logged in to post a comment.