, ,  

Matka Edyty Górniak będzie zeznawała w sądzie przeciwko niej!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Nie spodziewałam się, że po odejściu z domu moja córka zostawi Darka z długami…

Matka Edyty Górniak przyjechała do Warszawy na urodziny Allana, syna Edyty i Darka Krupy. Od kilku dni media i gazety kolorowe żyją podziałem majątku obu byłych małżonków. Sprawa już jest w sądzie a pani Grażyna Górniak-Jasik, matka gwiazdy  opowiedziała, jak to pożyczała Edycie i jej mężowi pieniędzy by mogli przeżyć ciężkie chwile po ślubie.

Nie wiem czy moja córka znajdzie jeszcze w życiu kogoś takiego, jak Darek. Ten chłopak naprawdę ją kochał i dla tej miłości poświęcił czas, koncerty, przyjaciół. Razem z mężem wspieraliśmy ich, kiedy nie mieli pieniędzy, a ciąża Edyty była zagrożona. Dziwiłam się wtedy, że córka po kilkunastu latach kariery wprowadziła się do domu Darka jedynie z ubraniami i kluczami do letniego domu w Portugalii, ale nie zadawałam pytań, tylko pomagałam, bo była w potrzebie. Pomagali też wspólni znajomi, pożyczając pieniądze.

Wszyscy ucieszyliśmy się, kiedy Edyta zdecydowała się wrócić na scenę i rozumieliśmy, że taki powrót to inwestycja, na którą oboje z Darkiem musieli wziąć kredyt. Nie było obaw, co do spłaty, bo Darek dobrze radził sobie z karierą Edyty, ale  nie przewidział jednego. Że kiedy oboje staną na nogi, ona odejdzie.

Nie spodziewałam się, że po odejściu z domu moja córka zostawi Darka z długami, że nie będzie współpracować z nim w sprawach dotyczących Allanka i że odetnie się ode mnie, od ojca – do mojego męża zawsze mówiła tato – i siostry. Brak mi słów, by opisać co czuję…

Wystarczy jedna prośba Darcia, a  pojawię się w sądzie, żeby powiedzieć jak było. Dość kłamstw i krzywdzenia mojego wnuczka. Ja nie poznaję mojej córki! To jakaś obca osoba. Bez serca! – powiedziała Faktowi

Zobacz też: O nie! Ktoś porysował Dodzie samochód!

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.