Małżeństwo Górniak przeżywa kryzys?!

 O tym, że w małżeństwie Edyty Górniak nie jest dobrze, mówi się już od jakiegoś czasu.


Darek Krupa w ubiegłym roku zmagał się z tropikalna chorobą. W ciągu roku schudł 35 kg ale już dochodzi do siebie. Jednak jego kłopotów wcale nie ubyło.

Teraz Krupa ma problem ze swoją żoną. Jakiś czas temu nawet plotkowano, że Edyta chce się wyprowadzić z domu.  Powód? Jej czas zajmuje po prostu praca i jej wygłupy na scenie podczas show Jak Oni śpiewają. Koleżanka Górniak powiedziała , że chyba jej  nie zależy na rodzinie. Krupa zaś nie wie jak sobie poradzić z całą sytuacją.

Wszystko spadło na niego – mówi znajomy Krupy tygodnikowi "wiat i ludzie". Właściwie to on cały czas zajmuje się Allankiem. Dobrze, że jego mama jest pod ręką i zawsze chętnie mu pomaga. A Edyta zachowuje się tak jakby przeżywała drugą młodość. Edyta się zmieniła. Nie wiem, pod czyim wpływem, ale to nie wróży nic dobrego. Przede wszystkim Darkowi trudno jest się porozumieć z Edytą. Jest bezradny i to go boli.

Chciałem z nim porozmawiać – dodaje kolega z branży muzycznej. Zapytałem, co się dzieje, ale nie chciał nic mówić. Stwierdził tylko, że ze zdrowiem wszystko dobrze.

Przykro to się czyta, może Edycie faktycznie potrzebna terapia psychoterapeuty?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.