Maseraka wyrzucili z castingu !

ImageMaserakowi ten rok nie zaczął się dobrze. Wpierw odszedł od Małgosi Foremniak a teraz …


Rok zaczął się Maserakowi tragicznie. Musiał odejść od Małgosi Foremniak, później nagle odpada z Tańców z gwiazdami, gdyż jego partnerka musi się poddać operacji. Mało ? to jeszcze do tego dochodzi wybita szyba w samochodzie a teraz ludzie, którzy chyba nie darzą go sympatią upokorzyli go.

Rafał szuka jakiegoś źródła dochodu. Na Taniec z gwiazdami nie może już liczyć, szkoła którą założył dopiero się rozkręca. Więc kiedy usłyszał , że TVN przeprowadza castingi do nowego serialu, zaraz się zgłosił. Serial ma być odpowiedzią na tasiemiec Tancerze, więc akurat coś dla Rafała.

Gdy pojawił się na castingu, usłyszał, że… ma przyjść później, bo teraz nikt nie poświęci mu czasu. Podobno rzeczywiście pojawił się na nim niezapisany, ale nie spodziewał się, że gwiazdę spotka coś takiego. Oczywiście uniósł się honorem i na castingu więcej się nie pojawił.

No cóż, nie trzeba od razu się unosić honorem. Trzeba było wrócić, może faktycznie nie mieli akurat czasu. W końcu każdy ma jakoś tam poukładane zajęcia. Ale głowa do góry, złe dni mijają w końcu. A kłopoty lubią chodzić w parze, jak jest jeden zaraz przychodzą inne, znamy to z życia.

foto/Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.