Maserak znowu się lansuje!

 Rafał Maserak wszędzie i ciągle udziela wywiady od kiedy stał się gwiazdą po wygranej z Anną Muchą.


Tancerz znowu opowiada jak doszedł do finału w poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami i o Julce jaka jest mu posłuszna.

Jest bardzo posłuszna, błyskotliwa, inteligentna i energiczna – zachwala ją w wywiadzie z tygodnikiem wiat i ludzie. Każdemu życzę takiej partnerki. Bardzo intensywnie trenujemy, nawet po pięć godzin dziennie, a Julia nigdy nie narzeka. Chciałbym poprowadzić ją do zwycięstwa. Tym razem także zrobię wszystko by w tej edycji dojść do finału. To ciężka praca, ale też i wielka przyjemność. Może i tym razem się uda?

Teraz jeszcze ciekawiej. Rafał mówi o swoich zarobkach ale póki co na dobry samochód i mieszkanie jeszcze go nie stać, czyżby tak dużo wydawał na pierdoły?

Nie mogę udawać, że z tej przyjemności i pasji nie mam pieniędzy, bo mam. Właśnie z tego żyję. Nie ukrywam, że zarabiam przyzwoicie, ale tak nie było od samego początku. Teraz jestem innym człowiekiem, inaczej patrzę na pewne sprawy. Poznałem też swoją wartość. (…) Nie kupiłem mieszkania ani samochodu, ponieważ wciąż nie stać mnie na taki luksus.

Mam naprawdę dużo butów. Ale nie każ mi ich liczyć. Ostatnio odkryłem w sobie kolejną pasję, także kolekcjonerską. I niestety kosztowną. Zacząłem zbierać zegarki. Mam ich już kilkanaście. Lubię ładne rzeczy, mam do nich wielką słabość.

Przynajmniej nie będzie się spóźniał.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.