,  

Maserak znowu chce wygrać „Taniec z gwiazdami”

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Sam chce wybrać sobie partnerkę, gwiazdę!

Do czego to doszło? Tancerze czują się jak gwiazdy i zaczynają decydować  chcą tańczyć. Wszystko po to by znowu wygrać, tak jest  z Rafałem Maserakiem, który po ostatniej porażce znowu chce być na szczycie.

W poprzedniej edycji show Maserakowi trafiła się mało znana aktorka Agnieszka Jaskółka. Niestety tancerz i aktoreczka bardzo szybko odpadli. Tym razem Rafał zapowiedział władzom TVN, że to on sobie dobierze partnerkę.

(…)chce znaleźć się w parze gwiazdę, która zagwarantuje mu dotarcie jak najwyżej. Producenci show są w kropce. Z jednej strony chcieliby pójść na rękę swojemu najpopularniejszemu tancerzowi, ale zgoda na jego warunki może zdenerwować jego kolegów z parkietu.– pisze Fakt.

Co na to pozostali tancerze, którzy też już się czują gwiazdami, jednak nie mają tyle bezczelności w sobie? Z drugiej strony ne dziwimy się tancerzowi, że tak walczy o zwycięstwo, w końcu to i spora gotówka a tej mu trzeba, ma na swoim utrzymaniu narzeczoną, która po rozwodzie z mężem została z córką i pustym portfelem.

Myślicie, że Maserak może już stawiać takie żądania?

Zobacz też:Za co Bachleda-Curuś zarobiła 100 tysięcy?

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Maserak znowu chce wygrać „Taniec z gwiazdami”

You must be logged in to post a comment.