Maserak wydoroślał!

 Z chłopca wyrósł mężczyzna! Tylko czy mężczyzna odpowiedzialny?


Rafał Maserak w mediach pojawił się dokładnie pięć lat temu, kiedy po raz pierwszy wystąpił w Tańcu z gwiazdami. Wtedy był młodym nieokrzesanym chłopcem jak sam o sobie mówi. Dziś jest  mężczyzną.

Ten program dużo mnie nauczył, to był etap mojego dojrzewania. Zaczynałem jako 21-latek, a teraz mam 26 lat. Przez ten czas nauczyłem się po prostu siebie. Z chłopca zacząłem stawać się mężczyzną
– opowiada Faktowi Rafał. – Ostatnia edycja, w której wreszcie wygrałem, była takim podsumowaniem. Poczułem, że już nie jestem tym Rafałkiem Maserakiem, a jestem Rafał Maserak! – dodaje pewny siebie tancerz.

Rafał tańczył od dziecka. Na parkiecie czuł się jak ryba w wodzie, jednak przed kamerami czuł się niepewnie.

– To było stresujące. Jest publiczność w studiu, miliony przed telewizorami. To spora odpowiedzialność i stres
– wspomina.

Jednak kamery nie wypłoszyły tancerza. Przez program przewinęło się mnóstwo tancerzy. Jedni odpadli inni pozostali, wśród tych ostatnich pozostał Maserak.

Dzięki programowi pierwszy raz zakochał się w dojrzałej kobiecie, z którą tańczył, Małgorzacie Foremniak. Ich miłość trwała 3 lata. Dziś ma na swoim koncie wiele doświadczeń, dzięki którym jest mądrzejszym facetem. Dziś wolny i niezależny chce doprowadzić Julkę Kamińską do finału 11 edycji show. Już jedną wygrał z Anią Muchą, czy i tym razem mu się uda?

– Będę starał się doprowadzić Julię do finału. Jej jest trudno otworzyć się w tańcu, ona bardzo skrywa emocje. Ale doktor Maserak wykrzesze z niej wszystko co najfajniejsze!
– zapewnia weteran TVN-owskiego show. – Teraz staram się analizować i myśleć nad każdą decyzją, jaką podejmuję. Już nie działam tak pochopnie. Bardziej wszystko kontroluję – podsumowuje Rafał.

I oby tak trzymał, inaczej przypomnimy mu jego deklaracje.

Czytaj też: Aktorka "M jak miłość". Tak uczyła się śpiewać
źródło : Fakt.pl


Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.